İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

BAŞKAN DEMİREL´E ASFALT TEŞEKKÜRÜ

BAŞKAN DEMİREL’E ASFALT TEŞEKKÜRÜ

Etimesgut Belediyesi tarafından merkez mahallelerde başlatılan asfalt çalışması 30 Ağustos ve Kazım Karabekir Mahallesi sakinleri Belediy Başkanı Enver Demirel’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

30 Ağustos Mahallesi Muhtarı Cengiz Kıran ve beraberindeki mahalle sakinleri Başkan Enver Demirel’e mahallede yapılan Asfalt, Kaldırım ve tretuar çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Yapılan çalışmalardan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden mahalle sakinleri ve esnaf sokakların çok güzel olduğunu ifade ettiler.

KazımKarabekir Mahallesi Muhtarı Sabit Koçak ve mahalle sakinlerinden oluşan heyet ise mahallelerine yapılan çalışmalardan dolayı başkan demirel’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Mahalle esnafının ve mahalle sakinlerinin bulunduğu heyet başkan demirel’e teşekkür ederek çiçek takim etti.

ÇALIŞMALARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK
Etimesgut genelinde çalışmalarını hızla sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Enver Demirel; “Bütün mahallelerimizde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz Etimesgut Belediyemizin sorumluluk alanı içerisinde bulunan sokak ve caddelerde Kaldırım, Tretuar ve asfalt çalışmalarımız devam edecek. Mahallelerimizde ne eksimizi varsa tamamlıyoruz. Etimesgut’u güzelliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org