İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

BAŞKAN DEMİREL´E İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ´NDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

COVİD 19’la başarılı çalışmaları nedeniyle;
BAŞKAN DEMİREL’E İL SAĞLIK
MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ
Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’i ziyaret ederek ,COVİD-19’la gösterdiği başarılı mücadele, hayırseverlik ve işbirliği nedeniyle teşekkür plaketi takdim etti.
Prof. Dr. Gülüm pandemiyle mücadelede yerel yönetimlerin önemli görevler üstlendiğine dikkat çekerek, “COVİD-19 salgınında tedbirlere uyarak milletçe verdiğimiz mücadelemize ortak olarak göstermiş olduğu hayırseverlik ve yardımları için Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver Demirel’e teşekkür ediyorum. Müdürlüğümüz adına bu plaketi kendisine veriyoruz” dedi.
Başkan Demirel, Prof. Dr. Gülüm’e nazik ziyareti ve plaket için teşekkür ederek COVİD-19’lamücadelede tüm kurumların canla başla mücadele ettiğini belirterek belediye olarak sürecin başından itibaren önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi.
Demirel, pandemi sürecinde büyük bir özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına belediye otelini tahsis ettiklerini hatırlatarak, “Otelimizde misafir ettiğimiz sağlık çalışanlarımıza yemeklerini de yine aşevimizden hijyen kurallarına uygun şekilde özel paketlerde servis ettik. Yalnız otelimize misafir ettiğimiz çalışanlarımıza değil Ankara İl Sağlık Müdürlüğümüzün talebi üzerine diğer bazı hastanelerdeki sağlık çalışanlarımızla filyasyon ekiplerimiz de bu yemek hizmetinden yararlandılar” dedi.
Filyasyon ekiplerine personel ve araç desteği sunduklarını da hatırlatan Demirel, pandemiyle mücadelenin devam ettiğini, resmi kurumların aldığı karar ve tedbirlerin uygulanması noktasında denetimlerin aralıksız sürdüğünü vurguladı

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org