İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

BAŞKAN DEMİREL´E YÜKSEK HİZMET BERATI

Türk kültür ve sanatının geliştirilmesi, milli birlik beraberliğimizin sağlanması, ortak tarih bilincimizin kazandırılması için yoğun gayretlerinden dolayı;
BAŞKAN DEMİREL'E YÜKSEK HİZMET BERATI
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'e 'Uluslararası Türk Kültür ve Sanatı Sempozyumu'nda Türk kültür ve sanatına katkılarından dolayı Yüksek Hizmeti Beratı verildi. Demirel'e beratını Türk Tarih Kurumu Başkanı Prof. Dr. Birol Çetin verdi. Prof. Dr. Çetin 8 rektörün imzanın yer aldığı beratı verirken, "8 rektörümüz imzasıyla verilen çok sağlam bir berat. Enver Başkan'ı tebrik ediyorum" dedi.
Yüksek Hizmet Beratı'nda Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Aydınlı, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Parlak, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Ali Haberal,  TOBB Ekonomi ve Teknoloji (ETÜ) Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Sarınay, Ostim Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Yülek'in imzası bulunuyor.
Yüksek Hizmet Beratı'nda şu ifadeler yer alıyor: "Türk kültür ve sanatının geliştirilmesi, milli birlik beraberliğimizin seğlanması, ortak tarih bilincimizin kazandırılması için yoğun gayret sarfeden, Etimesgut'un tarihsel kimliğini ortaya çıkaran yapılan bilimsel çalışmaları destekleyen, maddi ve manevi değerlerimize sahip çıkan Enver Demirel'in Türk kültür ve sanatının geliştirilmesi, milli birlik ve beraberliğimizin sağlanması Yüksek Hizmet Beratı ile taltif edilmesi Onur Kurulumuz tarafından uygun görülmüştür.
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org