İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

BERBER, KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARI DEZEFENKE EDİLİYOR

Maske, eldiven ve siperlik hediye eden Başkan Demirel, "Esnafımıza hayırlı bol kazançlar diliyor, genelgede belirtilen kurallara uymalarını rica ediyorum".

BERBER, KUAFÖR VE GÜZELLİK
SALONLARI DEZEFENKE EDİLİYOR

Etimesgut Belediyesi, COVİD-19 nedeniyle 50 gündür kapalı olan ve yayımlanan yeni genelgeyle açılmasına izin verilen berber, kuaför ve güzellik merkezlerini koronavirüse karşı ilaçlayarak dezenfekte ediyor. ULV cihazlarıyla işyerlerine gelen belediye ekipleri, detaylı olarak ilaçlama yapıyor. İlçede yaklaşık 400 kuaför ve güzellik merkezinin kısa sürede ilaçlanarak dezenfekte edilmesi planlanıyor.

DEZENFEKTAN KİTİ HEDİYE EDİLDİ
İlaçlama yapan belediye ekipleri gittikleri berber ve kuaförlere Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel tarafından gönderilen maske, siper ve eldivenden oluşan hijyen kiti hediye ediyor. Ekipler ayrıca yayımlanan genelgeler doğrultusunda berber ve kuaförlere uyması gereken kuralları da hatırlatıyorlar. Berber ve kuaförler uzun bir aradan sonra müşteri kabul etmeye başlarken, dezenfeksiyon çalışmalarından memnun olduklarını belirterek Başkan Demirel'e teşekkür ettiler.

KURALLARA UYUN ÇAĞRISI
Başkan Demirel de hizmet vermeye başlayan tüm esnafa hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulunurken, "COVİD-19 nedeniyle tedbir amaçlı kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları yeni normalleşme süreci kapsamında tekrar açıldı. Belediye olarak ilçemizde faaliyet gösteren bütün berber kuaför ve güzellik merkezlerini koronvirüse karşı ilaçlıyoruz. Esnaflarımıza da dezenfektan kiti hediye ediyoruz. Esnaflarımızdan yayımlanan genelgelerde belirlenen şartlara uyarak hemşehrilerimize hizmet vermelerini istiyoruz. Zabıta ekiplerimiz bu yönüyle denetimlerini sürdürüyor" dedi.

 

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org