İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

DEPREMZEDELER İÇİN GÖNÜL SOFRASI KURULDU

 

DEPREMZEDELER İÇİN GÖNÜL SOFRASI KURULDU

6 Şubat depremlerinin ardından Etimesgut’a gelen depremzedeler MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Bereket Sofrasında Gönül Birliği” sloganıyla başlattığı “Bereket Sofrasında Gönül Birliği” programında bir araya geldiler.

 

Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen iftar proğramına Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’in yanı sıra MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, TBMM İdare Amiri MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ve depremzede aileleri katıldı.

İftar öncesi kuran-ı kerim tilaveti sunuldu, depremde hayatını kaybedenler için dualar okundu.

 

İftar sonrası konuşan Yaşar Yıldırım, depremin yaralarının sarılmaya devam ettiğini belirterek de “Seçim süreci ve sonrasında birinci gündemimiz depremzedelerin sorunlarını çözmektir.  Kalıcı konutların temelleri atıldı. İnşallah önümüzdeki iftarda hepiniz yeni evlerinizde iftarlarınızı yaparsınız. Depremi asla unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.

 

Yıldırım Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’in depremzedelere her türlü sosyal desteği sağladığını da hatırlatarak, katkı ve desteği için Demirel’e teşekkür etti.

 

 

 

 

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org