İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

EN ÖZEL ÇANAKKALE TÜRKÜSÜ

Türkiye'nin en özel merkezinde eğitim alan özel insanlar Türk dünyasında başka örneği bulunmayan özel bir alanda buluştular.
EN ÖZEL ÇANAKKALE TÜRKÜSÜ
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 106. yıldönümünde Engelsiz Yaşam Merkezi Korosu'ya birlikte Türk Tarih Müzesi'nde Çanakkale türküsünü seslendirdi.
Engelliler ellerinde Ayyıldızlı Türk Bayrağı ile müzenin merdivenlerinde mini bir konser verdiler. Başkan Demirel de engellilerin arasına girerek koroya eşlik etti.
Demirel, Türkiye'nin en özel merkezinde eğitim alan engellileri Türk dünyasında başka örneği bulunmayan Türk Tarih Müzesi'nde buluşturduklarını ifade ederek, "Engellilerimizle birlikte Çanakkale Zaferimizin 106. Yıldönümünü birlikte müzemizde kutladık. Çocuklarımızla müzemizi ve özellikle de Çanakkale Zaferi'nin anısına yaptırdığımız '1915 Çanakkale Zaferi Alanı' birlikte gezdik. Bu vesileyle 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü kutluyor, bizlere bu toprakları yurt yapan aziz şehitlerimizi sonsuz rahmet ve minnetle anıyorum" dedi.

https://youtu.be/Cb0VzGa2B2Y
 
 
 
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org