İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU, 19 MAYIS ATATÜRK´Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KAPSAMINDA ANITKABİR´E YÜRÜDÜ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’in önderliğinde gerçekleşen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle gerçekleştirilen Gençlik Yürüyüşü’ne Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu da katıldı. 
 
CHP tarafından düzenlenen yürüyüşe Türkiye’nin dört bir yanından gençler, partililer ve yurttaşlar yoğun bir katılım gösterdi. Günün erken saatlerinde alanı doldurmaya başlayan vatandaşlar, saat ilerledikçe gittikçe kalabalıklaştı. Kortej eşliğinde yapılan yürüyüşte Erdal Beşikçioğlu’nun gençler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandığı görülürken, ortaya birçok renkli görüntü çıktı.
 
Gençlik Yürüyüşü’nde partililere seslenen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “Bugün 47 yıl sonra Ata’nın huzuruna ilk kez birinci parti olarak” çıktıklarını belirterek, “ona, Atam sana söz partini iktidar yapmış olarak bir sonraki gelişimizde milyonlarla geleceğiz diye sesleniyoruz” dedi. Aynı zamanda Özgür Özel, partililere “Mustafa Kemal Atatürk gibi sadece sizlere güveniyorum” diyerek, başlattıkları yürüyüşün bir iktidar yürüyüşü olduğunu vurguladı. Konuşmasının ardından Özgür Özel partililerle birlikte Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’e giderek ulu öndere saygı ve özlemlerini iletti. 
 
VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
Etimesgut Belediye Başkanı
Erdal Beşikçioğlu
www.erdalbesikcioglu.com.tr