İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

ETİMESGUT BELEDİYESİ BÜTÇESİ 1.4 MİLYAR TL

ETİMESGUT BELEDİYESİ
BÜTÇESİ 1.4 MİLYAR TL

Etimesgut Belediyesi 2023 mali yılı bütçesi 1 milyar 400 milyon Türk Lirası olarak Belediye Meclisi'nde oy birliğiyle kabul edildi. Belediye Başkanı Enver Demirel, "Son kuruşuna kadar Etimesgut için harcanacak" dedi.

 

Etimesgut Belediye Meclisi'nin bütçe maratonu sona erdi. Son gün oturumunda bütçenin geneli üzerinde görüşmeler yapıldı. Yapılan konuşmaların ardından bütçe MHP, AK Parti, CHP ve İYİ Partili meclis üyelerinin oylarıyla, oy birliğiyle geçti.

 

Meclis oturumuna uluslararası bir sempozyum için Özbekistan'da bulunan Belediye Başkanı Enver  Demirel'in yerine Başkan Vekili Cemal Satılmış yönetti.

Başkan Demirel de sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda bütçenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

HİZMET VE YATIRIMMLAR ARTACAK
Demirel, "Belediye Meclisi'mizde 1 milyar 400 milyon TL olarak kabul edilen 2023 yılı bütçemizin hayırlı olmasını diliyorum. Bütçemizi son kuruşuna kadar ilçemizin değerine değer katacak, hemşehrilerimizin yaşam kalitesini daha da artıracak hizmet ve yatırımlarda kullanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Emeği geçen meclis üyelerimize ve bürokratlarımıza teşekkür ediyorum" değerlendirmesinde bulundu.

 

 

 

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org