İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

ETİMESGUTLU GENÇLER ATA SININ İZİNDE

Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi (etiSEM) bünyesinde hizmet veren Etimesgut Belediye Destek Eğitim Merkezi, derslerinde başarılı olan öğrencileri 10 Kasım'da Anıtkabir ziyareti ile ödüllendirdi.Etimesgut Belediyesi Destek Eğitim Merkezi öğrencileri Anıtkabir'de

ETİMESGUTLU GENÇLER ATA'SININ İZİNDE
Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi (etiSEM) bünyesinde hizmet veren Etimesgut Belediye Destek Eğitim Merkezi, derslerinde başarılı olan öğrencileri 10 Kasım'da Anıtkabir ziyareti ile ödüllendirdi. etiSEM Merkez Binası ve Eryaman Kreş ve Gündüz Bakımevi binalarında açılan okul derslerine takviye niteliğindeki ücretsiz kurslara katılarak ders notlarını yükselten 65 öğrenci, öğretmenleri ile birlikte Ata'nın huzuruna gittiler.
Etimesgutlu öğrenciler, Atatürk'ün ebediyete intikal saati olan 09.05 'de Anıtkabir'deki yerlerini aldılar. Saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı'nı okuyan öğrenciler, heyecan, gurur ve hüznü bir arada yaşadılar.

Öğrenciler, belediyenin destek eğitim merkezine gelerek Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce branşlarında ücretsiz destek eğitimi aldıklarını belirterek, "Böylece okul derslerimizdeki başarılarımızı artırıyoruz. Öğretmenlerimiz başarılı olan öğrencileri 10 Kasım'da Anıtkabir'e götüreceklerini söyleyince motivasyonumuz daha arttı. Anıtkabir'de Ata'mızın huzurunda olduğumuz için mutluyuz, gururluyuz, heyecanlıyız" dediler.
 

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org