İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

KARNELER BAŞKAN DEDE´DEN

Etimesgut Belediyesi kreşlerinde karne heyecanı yaşandı.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut Belediyesi kreşlerin de öğrenim gören miniklerin karnelerini dağıttı. Karnelerini Başkan Demirel'den alan minikler büyük heyecan yaşadılar.

Sınıflarda çocuklarla sohbet ederek şakalaşan Demirel'e çocukların ilgisi yoğun oldu. Karnelerini alan çocuklar sevinçlerini Demirel'le paylaştılar, etrafını sararak sevgi gösterisinde bulundular. Etrafı çocuklarla sarılan Demirel, büyük mutluluk yaşadı.

Başkan Demirel, Ankara'nın en çağdaş kreşlerinden olan Zübeyde Hanım Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde 3, 4, 5 yaş grubunda 150 çocuğa okul öncesi eğitim verdiklerini ifade ederek, "Eryaman 3. etap, Ahi Elvan ve Güzelkent Aile Yaşam Merkezlerimiz ile Atakent Sosyal Tesislerimizdeki kreşlerimizle hemşehrilerimizin çocuklarına en güzel hizmeti sunuyoruz. İnşallah yapımı son aşamasına gelen Bağlıca Yerleşkemizdeki kreşimizi hizmete açtığımızda kreş sayımızı 6'ya çıkaracağız" dedi.

Demirel, karne alan bütün öğrencileri tebrik ederek, "Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Tatilde bol bol dinlenmelerini, enerjilerini depolamalarını tavsiye ediyorum" dedi.

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org