İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

KIRIKKALELİLER´DEN BAŞKAN DEMİREL´E TAM DESTEK

Başkan Demirel'in Etimesgut'ta gerçekleştirdiği hizmetlerin Kırıkkale'de de uygulanması isteniyor
KIRIKKALELİLER'DEN BAŞKAN DEMİREL'E TAM DESTEK
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Kırıkkale İli ve İlçeleri Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin gecesine katıldı. Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi Neşet Ertaş Salonu'nda düzenlenen programa, MHP Kırıkkale Milletvekili  Halil Öztürk ve dernek başkanı Abdullah Polat'ın yanı sıra çok sayıda Kırıkkaleli katıldı.
ETİMESGUT DÖNÜŞÜM YAŞIYOR
Programda konuşan Başkan Demirel, Etimesgut'un büyük bir dönüşüm yaşadığını belirterek, "Çok değil; 10 yıl öncesine kadar 100 kişiyi bir araya getireceğimiz salonlar yokken, şimdi ilçemizin dört bir yanında yaşam ve kültür merkezleri, spor alanları, hatıra ormanları, parklar inşa ettik. Etimesgut artık o eski köy görüntüsünden kurtulmuş, şimdi sadece Ankara'nın değil Türkiye'nin en çağdaş kentlerinden biri haline gelmiştir" dedi.
31 Ağustos tarihinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından yeniden aday gösterildiğini belirten Demirel, Etimesgut halkının teveccühünü bir kez daha alarak yeniden seçileceğine olan inancını dile getirdi.
ÖRNEK HİZMETLER
MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk de, Başkan Demirel'in başarılı hizmetlerine şahit olduklarını ifade ederek, "Sayın Başkanım'ın örnek hizmetlerinin Kırıkkalemiz'de de uygulanması için mücadele edeceğim. Bu kadar güzel hizmetler yapan bir belediye başkanının her kesimden destek alacağına, yeniden seçileceğine yürekten inanıyorum. Kırıkkaleli hemşehrilerim Enver Başkan'ın her zaman yanındadır" dedi.
DEMİREL'E TEŞEKKÜR ETTİ
Kırıkkale İli ve İlçeleri Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdullah Polat da Başkan Demirel'in her zaman Kırıkkaleliler'in yanında olduğunu, desteklerini esirgemediğini ifade ederek teşekkür etti. Programda ayrıca Hacı Taşan'ın oğlu Sondur Taşan Kırıkkale türkülerini seslendirdi, halaylar çekildi.
 
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org