İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

NİĞDELİLER´DEN DEMİREL´E DESTEK ZİYARETİ

Başkent Niğde Vakfı Başkanı Ali Kurtaran ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’i ziyaret ederek, 31 Mart yerel seçimlerinde başarılar dileyip desteklerini bildirdi. Vakıf Başkanı Kurtaran, Demirel'e hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demirel, Etimesgut'ta güzel çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade ederek, "Etimesgut'ta her şey güzel; inşallah daha da güzel olacak" dedi.

Eğitimden sağlığa, sosyal hizmetlerden kültür sanata, Etimesgut'un değerine değer katan ve Etimesgut halkının yaşam kalitesini artıran onlarca projeye imza attıklarını kaydeden Demirel, "Türkiye'ye örnek engelsiz yaşam merkezi, aile yaşam merkezleri, eğitim birimleri, spor tesisleri, yeşil alanlar, hatıra ormanları, modern yollar ve kaldırımlar kazandırdık. Yapısal projelerin yanı sıra bir çok sosyal projeyi de hayata geçirdik. Her yıl 20 binden fazla ihtiyaç sahibine yaşam desteği sağlıyoruz, Aşevi, Eti-kart, giyim ve ekmek yardımlarının yanı sıra, evde bakım hizmetiyle hemşehrilerimizin her zaman yanındayız. Günden güne büyüyen, gelişen ve güzelleşen ilçemizin nüfusu 600 bine ulaşmıştır. Daha da gelişecek, daha da kalkınıp güzelleşecek olan Etimesgut, önümüzdeki yıllarda daha da büyüyecektir. Daha modern, daha gelişmiş, daha güzel bir Etimesgut için çalışıyoruz ve çalışmaya devam etmek için geleceğe daha güçlü ve daha kararlı hazırlanıyoruz. İnşaallah her şey daha da güzel olacaktır" dedi.

 

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org