İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

OKULLARA TEFTİŞ SPORCULARA DESTEK ZİYARETİ

Kaymakam İzzettin Sevgili ve Başkan Demirel 2021-2022 eğitim öğretim yılı öncesi belediyenin okullarda yaptığı çalışmaları incelediler.
OKULLARA TEFTİŞ SPORCULARA DESTEK ZİYARETİ
Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, İlçe Spor Müdürü Hamza Güneş yeni eğitim öğretim yılı öncesinde ilçedeki okulları ziyaret ederek eksikleri yerinde tespit ettiler. Etimesgut Belediyesi'nin okullarda yaptığı çalışmaları da yerinde inceleyen Kaymakam İzzettin Sevgili ve Başkan Demirel, 'Okullar Sporla Daha Güzel' sloganıyla devam eden sportif etkinliklere de katıldılar.
Ziyaretlerin ilk durağı Şehit Yakup Kozan İmam Hatip Lisesi oldu. Okuldaki halter eğitimi alan çocuklarla yakından ilgilenerek hedeflerini soran protokol üyeleri okulun eksiklerini not alarak buradan ayrıldılar.
Ülkü Ahmet Durusoy Ortaokulu'nda voleybol öğrenen öğrencilerin dersine katılan Sevgili ve Demirel bir süre voleybol maçı yaptılar.
Şehit Erkan Tümer İlkokolu ziyaretinde de Eskrim takımının antrenmanını takip eden Kaymakam Sevgili ve Başkan Demirel'in son durağı Şehit Ferhat Koç İlkokulu oldu. Okuldaki cimnastik antrenmanı ilgiyle izlendi. 
 
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org