İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN DENETİM YAPTILAR

'SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN' DENETİM YAPTILAR
Sincan Kaymakamı ve Etimesgut Kaymakamlığı'na vekalet eden Abdullah Küçük Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, İçişleri Bakanlığı'nın talimatıyla "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla başlatılan kontrollü sosyal hayat denetimleri gerçekleştirdiler.
Kaymakam Küçük ve Başkan Demirel, İstasyon Caddesi üzerinde yapılan denetimlerde otobüs ve dolmuşlara binerek yolcu sayısını kontrol ettiler, görevlileri genelgeyle belirlenen yolcu sayısını aşmamaları konusunda uyardılar. Denetimler kapsamında taksiciler, durakta bekleyen vatandaşlardan da maske, temizlik, maske, sosyal mesafe konusunda duyarlı olmaları istendi.
Denetimler Etimesgut Belediyesi Ahimesut Mahallesi Kapalı Pazaryeri ile devam etti. Kaymakam Küçük ve Başkan Demirel, pazarcı esnafını ve alış veriş yapan vatandaşları  koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlere uymaları konusunda uyardılar.
Başkan Demirel, koronavirüslü mücadelede 'Temizlik, Maske ve Mesafe' kuralına uymanın şart olduğunun altını çizerek, kurallara hep birlikte uyularak koronavirüsle başarıya ulaşılabileceğini söyledi.
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org