İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

SÜVARİ ASFALTLANIYOR SIRADA PİYADE VAR

Etimesgut Belediyesi tarafından merkez mahallelerde başlatılan asfaltlama çalışmaları Süvari Mahallesi'nde devam ediyor. 30 Ağustos, Alsancak, Kazım Karabekir Mahallesi'nde çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri planlama doğrultusunda çalışmaları Süvari Mahallesi'ne yoğunlaştırdı. Süvari sonrası Piyade Mahallesi'nin asfaltlanacağı bildirildi.
Çalışmalar kapsamında mahallenin eskiyen, bozulan ve şehrin görünümünü olumsuz etkileyen sokakların asfaltları trimerle kazınıyor. Finisherle sıcak asfalt serimi gerçekleştirildikten sonra asfalta silindirle son şekli veriliyor. Asfalt ve çizgi işleminin ardından da mazgal ve rögar kapakları yenileme çalışmalarıyla sokak daha modern hale getiriliyor.
KENDİ BÜTÇEMİZ KENDİ İŞÇİMİZ
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, ilçe merkezinde devam eden asfalt çalışmalarıyla yoların daha modern görünüme kavuştuğunu vurgulayarak, "Sokaklar ve görev alanımızdaki caddelerimizde kendi bütçe imkanlarımızla aldığımız asfaltın serimini yine işçilerimizin emek ve alın teriyle gerçekleştiriyoruz. 3 mahallemizi tamamen asfaltladık. Süvari Mahallemizde çalışmalarımız sürüyor. daha sonra Piyade Mahallemizin asfalt serimine başlıyoruz. Asfaltımız ilçemize hayırlı olsun" dedi. 
 
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org