İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

2. LİGDE FAZLA DURDUK BU SENE ŞAMPİYON OLUP 1. LİG´E ÇIKALIM

Demirel Etimesgut Belediyespor, futbolcu, yönetim ve antrenörlerine seslendi:
"2. LİGDE FAZLA DURDUK BU SENE ŞAMPİYON OLUP 1. LİG'E ÇIKALIM"
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut Belediyespor kulübü sporcu, yönetim ve aileleriyle bir araya geldi. Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili, Etimesgut Belediyespor ve Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kartal da katıldı.
2. ligde mücadele eden futbol takımı sporcu ve teknik ekibine seslenen Demirel, "Elinizden gelenin fazlasını yapmak zorundayız. 2. ligde çok durduk. Oyun güzel ama sonuç alamıyoruz. Titreyip kendimize gelmenin zamanıdır. Birçok ilçede, şehirde olmayan imkanlara sahibiz. Bir kentte isteyip de ulaşamadığınız bir şey yok. Bütün imkanlar var. Bu sene takımdan çok şey bekliyorum. Seneye bir üst lige çıkacağımıza inanıyorum. Siz de inanıp, kendinize hedefler koyarsanız, bir de inatla o hedefe yürürseniz başarı gelecektir. Etimesgut halkı her şeyin en iyisine layıktır. Bu şehrin takımını hep birlikte en iyi yere taşımak zorundayız" dedi.
Demirel alt yapıyı da çok önemsediklerini vurgulayarak, "Alt yapıda oynayan çocuklarımız gençlerimiz sizlerde bir gün mutlaka şimdi A takımda oynayan abilerinizin yerini alacaksınız. Azim ve gayretle çalışmalarınıza devam edin. Spor yaparken derslerinizi asla aksatmayın" şeklinde konuştu.
Başarının sırrının iddia ve hedefler olduğunu belirten Etimesgut Kaymakamı Sevgili'de, Etimesgut Belediyespor'un her zaman yanında ve destekçisi olduklarını ifade ederek, taraftarlara takımı yalnız bırakmamaları çağrısında bulundu.
Kulüp Başkanı Kartal da, birlik ve bütünlük içinde hareket ederek başarıya ulaşacaklarına olan inancını dile getirdi. Alt yapıda çocuklara spor yaptırmanın öncelikli hedefleri olduğunu vurgu yapan Kartal, başarılı olanlarında profesyonel takımlarda yer bulacağını söyledi.
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org