İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

2022 FAALİYET RAPORU İBRA EDİLDİ

2022 FAALİYET RAPORU İBRA EDİLDİ

Etimesgut Belediyesi 2022 mali yılı faaliyet raporu oy çokluğuyla kabul edildi. Rapora MHP, AK Parti ve İYİ Parti evet oyu verirken CHP karşı yönde oy kullandı.

Belediye Başkanı Enver Demirel başkanlığında toplanan belediye meclisi faaliyet raporunu görüştü.

Rapor hakkında AK Parti adına Emre Akgül, CHP adına Sait Atalay, İYİ Parti adına Huriye Tosun söz aldı.

Başkan Demirel rapor hakkında bilgi vererek raporun Etimesgut’a hayırlı olması temennisinde bulundu. Demirel, “Belediye Meclisi’nde kabul edilen 2022 Yılı Faaliyet Raporumuzun Etimesgutlu hemşehrilerimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Rapora görüş ve önerileriyle katkı sağlayan meclis üyelerimize ve raporun hazırlanmasında emeği olan bürokratlarımıza, çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

RAPORDA HİZMET VAR
Raporda yer alan faaliyetlerin yok sayılmaması gerektiğinin altını çizen Demirel, “Bu faaliyet raporunda Türkiye’de ve Türk dünyasında benzeri olmayan bugüne kadar 1 milyonu aşkın insanımızın ziyaret ettiği Türk Tarih Müzesi ve Parkı var. Engelsiz Yaşam Merkezi, 100. Yıl Cumhuriyet Kültür ve Sanat Merkezi, park ve yeşil alanlar, asfalt kaldırım çalışmaları, sosyal yardımlar, kültür ve sanat var. Hizmet ve yatırımlarımızı gerçekleştirirken borçlanmadık, mevcut gayrimenkullerini satmadık. Üstelik yeni hizmet alanlarımız için gayrimenkuller aldık. Hemşemhirelerimizin yaşam kalitesini artırmak için hizmet ve yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org