İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

DEMİREL, GAZİLERLE VE ŞEHİT YAKINLARIYLA İFTARDA BULUŞTU

Etimesgut Belediyesi ile Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı tarafından iftar programı düzenlendi. Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen iftar programına, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Etimesgut-Sincan Temsilcisi Gazi Alparslan Hüyük, siyasi parti temsilcileri ile gaziler ve şehit aileleri katıldı. 

İftar öncesi Etimesgut Camilerinde görevli imam-hatipler tarafından şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi.
İftar sonrası konuşma yapan Başkan Demirel, milletçe şehit ve gazilere minnettar olduklarını vurgulayarak, "Büyük Türk Milleti’nin birliği ve vatanın bölünmez bütünlüğü için, Türk istiklali ve istikbali için, gerektiğinde aziz bedenlerini feda ederek görev ifa eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet ve saygı ile anıyorum. Tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal eden gazilerimize yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Hayatta olan gazilerimize ve tüm şehit yakınlarımıza sağlıklı, hayırlı ömürler temenni ediyorum" dedi.
 
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org