İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

EMEKLİLELERE 5 YILDIZLI KONAKLAR

EMEKLİLELERE 5 YILDIZLI KONAKLAR
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Devlet Bahçeli Tesisleri Emekliler Konağı'nın sosyal kültürel donatılarıyla 5 yıldızlı otel konforunda hizmet sunduğunu söyledi.
Emekliler Konağı'nda emeklilerin bir araya gelip kaynaştığını ve birçok etkinliğe katıldığını belirten Demirel, "2009 seçimlerinden önce emeklilerimiz için dinlenme evleri konaklar yapacağımızın sözünü vermiştik. Bugün ilçemizde 5 emekli konağı kazandırdık. Eryaman Atatürk Emekliler Konağı, Güzelkent Emekliler Konağı, Elvankent Emekli Dinlenme Evi Atayurt Emekliler Konağımızın ardından son olarak  Devlet Bahçeli Tesisleri Emekliler Konağımızı da hizmete açtık" dedi.
PARK VE KAHVE YERİNE KONAKTALAR
Daha önce parklarda, kahvehanelerde bir araya gelebilen emeklilerin, artık emekli konaklarında bir araya geldiğini kaydeden Demirel, "Emeklilerimiz çaylarını içip sohbet ediyorlar. İsteyen televizyon izleyip tavla, satranç, bilardo gibi oyunlarını oynarken, dileyen emekliler de okuma salonlarında kitap ve gazete okuyarak gündemi birlikte değerlendirme imkanı buluyorlar. Emeklilerimiz bu konaklarımızda çok mesutlar" değerlendirmesinde bulundu.
Günün önemli bir bölümünü emekli konaklarında geçiren emekliler, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'e hizmetleri için teşekkürlerini ilettiler.
 
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org