İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

ETİMESGUT BELEDİYE MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

Başkan Demirel, meclis üyelerini tebrik etti, başarılar diledi
Etimesgut Belediye Meclisi, yeni dönemin ilk toplantısını Belediye Başkanı Enver Demirel başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantı, saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı. Meclis'in faaliyetlerine başlayabilmesi için Başkanvekilliği, Katip Üyelikler, Encümen Üyelikleri ve İhtisas Komisyonları'nın seçimleri yapıldı.
Başkanvekilliği'ne MHP'den Soner Cengiz, AK Parti'den Hüseyin Gazi Ezer; Daimi Encümen Üyeliklerine MHP'den İsa Çakır, Egemen Otan ile AK Parti'den Semra Korkmaz; Divan Katipliğine ise MHP'den Erol Özcan, AK Parti'den Semra Korkmaz, CHP'den Tülin Yıldırım ve MHP'den Nilüfer Tosun seçildiler. 19 ihtisas komisyonu için de üyeler belirlendi.
'UYUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ'
Başkan Demirel, tüm meclis üyelerini tebrik ederek, belediye meclisinin Etimesgut'un gelişimine katkı sağlayacak, yaşam kalitesini artıracak güzel hizmetlerin altına imza atacağına olan inancını dile getirdi. Demirel, "Seçimler geride kaldı, halkımız kararını verdi. Hemşehrilerimiz bizden güzel hizmetler bekliyor. İnşallah uyum içerisinde, ilçemize birçok yatırımı, hizmeti birlikte kazandırırız" dedi.
45 ÜYE VAR
Etimesgut Belediye Meclisi'nde MHP 15, AK Parti 10, CHP 14, İyi Parti 6 meclis üyesi ile temsil ediliyor. 4 partili belediye meclisinin ilk toplantısına, vatandaşlar da yoğun ilgisi gösterdiler.
 
 
 
 
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org