İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

ETİMESGUT BELEDİYESİ KİCK BOKSTA ZİRVEDE

4 yılda 223 madalya kazanan kick boksçulara başarı belgesi verildi

ETİMESGUT BELEDİYESİ KİCK BOKSTA ZİRVEDE

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Belediye Gelişim Spor Kulübü bünyesindeki kick boks sporcularının başarı ve kuşak terfi belgelerini verdi. Kent Konseyi Binası’nda düzenlenen törene kick boks kursiyerleri ve aileleri katıldı.

 

Programda konuşan Demirel, “4 yılda ulusal ve uluslararası turnuvalarda 142 altın, 25 gümüş, 57 bronz toplamda 223 madalya kazanan kick boksçularımızı ve antrenörümüz Haydar Babacan'ı tebrik ediyorum” dedi.

 

Demirel, öğrencilere mutlaka spor yapmaları tavsiyesinde bulunarak, “Sporla eğitim ve öğretimin bir arada dengeli gitmesi gerekiyor. Sporda başarılı olan öğrencilerimizin okul derslerini de çok başarılı oluyor. Bu yönüyle tüm öğrencilerimize spor yapmalarını, kendilerini her alanda geliştirmelerini öneriyorum. Belediye olarak biz sizler için birçok spor tesisi yaptık. 10 spor tesisimizde 5 bini aşkın çocuğumuza gencimize spor imkanı sunuyoruz. Kick boksun yanı sıra, futbol, basketbol, voleybol, cimnastik,  karate, judo, yüzme, tenis ve masa tenisi alanlarında da birçok sporcu yetiştiriyoruz” diye konuştu.

 

Konuşmanın ardından Demirel, ulusal ve uluslararası turnuvalarda dereceye giden sporculara başarı belgesi ile kuşak terfi diplomalarını verdi.

 

 

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org