İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

ETİMESGUTLU ENGELLİLERİN TENİS HEYECANI

Etimesgut Belediyesi Tenis Kulübü tarafından düzenlenen Sonbahar Tenis Turnuvası'nda dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarını engellilere hediye ettiler.

ETİMESGUTLU ENGELLİLERİN TENİS HEYECANI
TENİSE ENGEL YOK


Etimesgut Belediyesi Tenis Kulübü tarafından düzenlenen Sonbahar Tenis Turnuvası'nda dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarını engellilere hediye ettiler. Eryaman Spor Tesisleri'nde düzenlenen turnuvada, engelli sporcular azim ve gayretleriyle dikkat çektiler.
Engelliler, önce tenis hocaları eşliğinde tenis oynadılar. Engelli aileleri çocuklarının bu mutluluğuna ortak oldular. Sonbahar turnuvasında dereceye giren şampiyon tenisçiler, kupalarını jest yaparak engelli sporculara armağan ettiler. Önce tenis oynayan daha sonra kupa ve madalyalarını alan engelliler büyük mutluluk yaşadılar. Etimesgut Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal da etkinliğe katılarak engellilere destek verdi.
Etimesgut Belediyespor 2017 Sonbahar Tenis Turnuvası'na 8 kategoride 200 tenisçi katıldı. 1 aydır devam eden turnuvada erkeklerde şampiyonluğu Sami Güzel elde ederken, bayanlarda Müzeyyen Buzlu 1.'lik kürsüsüne çıktı. Erkekler çiftler şampiyonu Kağan Erdoğan-Gültekin Agah Selçuk, çift bayanlarda ise Lale Köçmen-Burçin Bozkaya şampiyon çifti oldu. Masters erkekler şampiyonluğunu ise Özgür Karademir kazandı.

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org