İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

ETİMESGUTLU GENÇLER KIŞ KAMPINDA

Başkan Demirel, Etimesgut'a hizmet eden başarılı gençleri ödüllendirdi
 
Etimegut Belediye Başkanı Enver Demirel, yıl boyunca bir çok sosyal sorumluluk projesi ve kültürel etkinlik gerçekleştirerek, Etimesgutlu gençlerin sosyal gelişimine ve toplumla kaynaşmasına katkı sağlayan Etimesgut Belediyesi Gençlik Meclisi'ni kış kampıyla ödüllendirdi. 
 
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut  Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyesi 100 genci, belediye yetkililerinin nezaretinde, Kastamonu Daday'a geleneksel kış kampına gönderdi. 4 günlük kamp boyunca gençler hem dinleniyorlar hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak aktivitelere katılıyorlar. Göl yürüyüşü, çiftlik ve çevre gezisi yapan gençlerin programları arasında binicilik, skeç ve tiyatro gösterileri de bulunuyor. Kampta, öğrenciler birbirleriyle kaynaşarak, yeni arkadaşlıklar kuruyorlar. 
 
GENÇLERE TAVSİYELER
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin Türkiye'nin en aktif, en başarılı gençlik meclisleri arasında yer aldığını belirterek, "Belediye olarak gençlerimizin kendilerini her alanda geliştirmelerine, sosyalleşmelerine katkı sağlıyoruz. Açtığımız kütüphanelerimizle onlara nezih, huzurlu bir ortamda ders çalışma imkanı sunarken, düzenlediğimiz gezilerle de enerji depolamalarına, kendilerini yenilemelerine imkan sağlıyoruz" dedi.
 
Gençlik Meclisi Başkanı Erhan Göksu da, Başkan Demirel'in  her zaman gençlerin yanında olduğunu dile getirerek, Etimesgutlu gençler adına Demirel'e teşekkür etti.
 
 
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org