İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

GELECEĞİN FUTBOLCULARI YETİŞİYOR

GELECEĞİN FUTBOLCULARI YETİŞİYOR

Etimesgut Belediyesi 7-14 yaş arası çocuklar için açtığı Futbol Akademisi ile geleceğin futbolcularını yetiştiriyor.  Ankara'nın en büyük belediye hizmet yerleşkesi olan Devlet Bahçeli Tesislerinde düzenlenen futbol akademisine 200'e yakın öğrenci katılıyor. Futbol Akademisi'ne katılan çocuklar profesyonel antrenör eşliğinde futbol öğreniyorlar.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, belediyenin tesisleşme hamlesi ile birlikte sporda büyük bir başarı yakaladıklarını belirterek, "Her alanda olduğu gibi sporda da zirvedeyiz. Futbol branşında açtığımız akademimizle çocuklarımızın hem sağlıklı ortamda yetişmelerini sağlıyoruz. hem de onlara onların yeteneklerini keşfetmelerine imkan sunuyoruz. Yalnız futbol değil basketbol, judo, karate, kick boks, masa tenisi, voleybol, yüzme gibi alanlarda da çocuklarımıza spor imkanı sağlıyoruz" diye konuştu.

Demirel, ilçenin dört bir noktasında açtıkları 14 spor tesisinin sportif faaliyetlere katılımı artırdığını ifade ederek, spor tesis sayılarını artıracaklarını söyledi.

 

 

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org