İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU

Başkan Demirel, Lig ve Türkiye Kupası şampiyonu Ampute Futbol Kulübü'nden sözünü aldı:

HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU

Lig ve Türkiye Kupası şampiyonu Etimesgut Belediyespor Ampute Futbol takımı futbolcu, yönetim ve teknik ekibi Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'e ziyaret ettiler.

Futbolcular, Diyarbakır'da kazandıkları Türkiye Kupasını Başkan Demirel'e takdim ederek sevinçlerini paylaştılar. Başkan Demirel, şampiyon takımı başarısından dolayı kutlayarak, spora yatırımın ve tesisleşmenin beraberinde başarıyı getirdiğini söyledi.

 

AMPUTE FUTBOLUNA BÜYÜK KATKI

Türkiye Ampute Futbol Takımının ana omurgasını da Etimesgut Belediyespor'un oluşturduğunu hatırlatan Demirel, "7 futbolcumuz Ampute milli takımımızın Avrupa şampiyonluğunda çok büyük pay sahibi oldular. Takımımızın performansı, başarısı direkt milli takımımıza yansıyor. Bu yönüyle ampute takımımız için Devlet Bahçeli Tesislerimizde oluşturduğumuz saha ve antrenman alanları ampute futbolumuz için çok kıymetli tesislerdir" dedi.

 

Avrupa Ampute Futsol Şampiyonlar Ligi'ne hazırlandıkların ifade ederek hedeflerinin Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu vurguladılar. Ziyarette Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı ve Etimesgut Belediyesi Ampute Futbol Kulübü Başkanı Alaattin Sonat da yer aldı.

 

 

 

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org