İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

MİNİKLER KARNELERİNİ ALDILAR

MİNİKLER KARNELERİNİ ALDILAR

Pandemi nedeniyle yayımlanan genelgeler doğrultusunda tedbirlerini alarak yüz yüze eğitimlerine devam eden Etimesgut Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevleri'nde  1. dönem karne heyecanı yaşandı. 3, 4, 5 yaş grubu çocuklar karnelerini alarak 1. dönemi başarıyla tamamladılar.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel eğitim öğretim yılının 1. dönemini tamamlayan öğrencileri tebrik etti. Demirel, "Kreşlerimizde COVİD-19 tedbirlerini en üst düzeyde alarak yüz yüze eğitimlerimize devam ettik. İnşallah pandemi bir an önce atlatırız, okul koridorları, okul bahçeleri öğrencilerimizin cıvıltılarıyla dolar; bütün okullarda yüz yüze eğitimlerin verildiği günlere döneriz" dedi.

Etimesgut Belediyesi Zübeyde Hanım Kreş ve Gündüz Bakımevi, Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi Bağlıca Kreş ve Gündüz Bakımevi, Ahi Elvan Kreş ve Gündüz Bakımevi, Güzelkent Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Eryaman Kreşi'nde KOVİD-19 tedbirlerini alarak eğitimlerine devam ediyor. 10 kişilik özel sınıflarda maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami özen gösterilerek eğitim veriliyor.

 

 

 

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org