İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

PSİKOLOJİK YARALAR DA SARILIYOR

PSİKOLOJİK YARALAR DA SARILIYOR

Etimesgut Belediyesi depremin vurduğu 10 ilden ilçeye gelen depremzede vatandaşlara ücretsiz psikolojik destek veriyor. Belediyenin Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde görevli psikolog ve pedegoglar depremin psikolojik yaralarını sarmak için büyük gayret sarfediyor.

Depremden olumsuz etkilenen aileler merkeze getirilerek, onlara  psikolojik destek veriliyor. Çocuklar da psikolog ve pedegog eşliğinde danışma seanslarına katılıyorlar.

Kaymakamlık ve belediyede oluşturulan merkezlerde kayıtları alınan depremzedeler talep etmeleri durumunda bu hizmetten ücretsiz yararlanabiliyor. Belediye yetkilileri de gözlemleri doğrultusunda ihtiyacı olan aileleri psikolojik danışmanlık merkezine yönlendiriyor.

Eryaman bölgesinde Ziya Gökalp Tesisleri içerisinde hizmet veren merkezden yararlanmak isteyen depremzede vatandaşlar 0312 280 70 15 numaralı telefondan ranvedu alabiliyor.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, depremin yaralarını hep birlikte saracaklarının belirterek, “Belediye olarak tüm imkanlarımızla sahadayız” dedi.

 

 

 

 

 

 

Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org