İLETİŞİM MERKEZİ
0312 246 11 00
:
Ara
Menu

TÜRKAV´DAN BELEDİYE HİZMETLERİNE TAM NOT

Başkan Demirel, TÜRKAV Başkanı Ebubekir Korkmaz ve yönetimine tesisleri gezdirdi, hizmetler hakkında bilgi verdi.
TÜRKAV’DAN BELEDİYE HİZMETLERİNE TAM NOT
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz ve beraberindeki vakıf yöneticilerini ağırladı.
TÜRKAV yönetiminin ilk durağı Etimesgut Belediyesi’nin Türkiye’de tek dünyaya örnek engelsiz yaşam merkezi oldu. Merkeze hayran kaldıklarını belirten TÜRKAV Başkanı Korkmaz, “Hayalleri gerçekleştirmek cesur insanların işidir. Enver Başkan burada engelli vatandaşlarımız ve ailelerinin hayallerini gerçekleştirmiş. Gerçekten çok güzel bir tesisi Etimesgut'a kazandırmış. Enver Başkanı tebrik ediyorum” dedi.
DEV TESİSİ GEZDİLER
Başkan Demirel daha sonra TÜRKAV üyelerine Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi’ni gezdirdi. Demirel, tesisin 60 bin metre kare üzerinde kurulan ve içerisinde 10 ayrı tesisin yer alığı büyük bir yatırım olduğunu belirterek, “Merkezde; havuz, etiSEM binası, 2500 kişilik kapalı spor salonu, sporcu konaklama binası, emekli dinlenme evi, kreş, hanımlar konağı, kütüphane, cami, ampute takımı için idman sahaları, açık basketbol, futbol ve voleybol sahaları, tenis kortları hizmet veriyor. Bu tesiste her şey var, yok yok” dedi.
Demirel, merkezdeki etiSEM biriminde kursiyerin derslerine katılarak, kursiyerle sohbet etti. Bağlıca etiSEM biriminde 30 farklı kurs alanında 615 kişinin meslek ve beceri eğitimi aldığını kaydetti. TÜRKAV üyeleri ziyaretlerini Atakent Sosyal Tesisleri ile tamamladılar. Belediye tesislerinin her yönüyle örnek olduğuna dikkat çeken TÜRKAV Genel Başkanı Korkmaz, Etimesgutluların belediye hizmetlerini alma noktasında çok şanslı olduklarını dile getirerek, başarılı hizmetlerinden dolayı Başkan Demirel’i kutladı.
 
Etimesgut Belediye Başkanı
ENVER DEMİREL
www.enverdemirel.org